Про видані висновки з ОВД за минулий тиждень та про оновлення в процедурі отримання доступу до документації

Протягом періоду з 27.06.2022 до 01.07.2022 департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» видано висновки з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності:

  • 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Розвадів Будматеріали» щодо «Технічне переоснащення цеху випалу вапнякового каменю ТОВ «Розвадів Будматеріали»» (реєстраційний номер справи в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (далі-реєстраційний номер 20219308661).
  • 2. Солонківська сільська рада Пустомитівського району Львівської області щодо «Заходів відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Зубра, а також для боротьби з шкідливою дією вод на території сіл Раковець, Підтемне, Новосілка Пустомитівського району Львівської області. Капітальний ремонт» (реєстраційний номер 20204145664).

Назарій Сорока, начальник відділу оцінки впливу на довкілля зазначає, що з метою належного здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, з урахуванням забезпечення безпечної ситуації в регіонах України, частково відновлено доступ до Реєстру з оцінки впливу на довкілля (далі – Реєстр).

Відновлення доступу до Реєстру надає доступ громадськості до екологічної інформації та право на участь у прийнятті рішень.

Інтерфейс Реєстру містить обмежену інформацію щодо планованої діяльності, зокрема:

  • назву справи;
  • опис планованої діяльності без уточнення її технічних характеристик;
  • категорію до якої віднесено справу;
  • орган, що здійснює процедуру ОВД (уповноважений орган);
  • інформацію про хід процедури ОВД, зокрема, строки внесення документації до Реєстру.

Документація, що вноситься суб’єктом господарювання до Реєстру, може надаватися особі для ознайомлення на підставі відповідного звернення. Ідентифікація осіб здійснюється після отримання звернення за шаблоном (звернення – https://cutt.ly/BLqoJ43 , згода на обробку персональних даних – https://cutt.ly/BLqiB6s ).

Після здійснення ідентифікації, особі буде запропоновано способи ознайомлення із документацією з ОВД.

Детальніша інформація для представників громадськості на сайті Міндовкілля за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/39331.html

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь