Екозаходи для дітей, які постраждали від агресії росії

Для вимушено переміщених дітей з Донецької та Дніпропетровської областей провели екологічне заняття з елементами вікторини та квесту.

Представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Яворівського національного природного парку відвідали у таборі «Росинка» дітей, які вимушено покинули свої домівки через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Під час екологічного заняття маленьким українцям розповіли про Розточчя, про рослини та тварини регіону, як правильно сортувати відходи та подарували навчальні ігри «Екологіка», які придбано за кошти фонду ОНПС.

Оксана Війтик, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів зазначає, що діти, які приїхали до нас, рятуючись від війни, мають свої дитячі потреби, та закликає всіх, у кого є можливість поділитися з ними іграшками (гірки, гойдалки, самокати, скейти, велосипеди тощо), бо однією з найбільших цінностей є дитинство, і ми можемо зробити його кращим для цих маленьких і відважних людей, яким довелося так швидко подорослішати.

Також допомогти з реалізацією дитячих мрій можна і фінансово (картковий рахунок 5168745031479212).

більше фото за посиланням: https://cutt.ly/nJFWwFo

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь