Національний природний парк «Північне Поділля» – парк якому сьогодні 12 років

Північне поділля – парк, який розташований у східній частині Львівської області; парк, територія якого разом з Розточчям та Кременецькими горами, що на Тернопільщині, утворюють північно-західний край Подільської височини; парк, в межах якого бере свій початок річка Західний Буг та поширено понад 200 рослин різного охоронного статусу.

НПП Північне Поділля створено Указом Президента України від 10.02.2010 № 156/2010 з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об’єктів Північного Поділля.

Одним з основних завдань Парку є створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах. Туристи можуть поєднувати відвідування замків, монастирів, церков, музеїв з природними окрасами території парку і місцями відпочинку.

В межах парку функціонують еколого-пізнавальні туристичні маршрути «Триніг», «Маркіянові місця», «Святогірський» та інші, а працівниками установи ведеться активна еколого-просвітницька робота в навчальних закладах.

НПП «Північне Поділля» проводяться екскурсії туристичними шляхами і екологічними стежками та запрошують всіх охочих до їх проведення, за деталями пишіть на сторінку Парку у Facebook або на електронну пошту: park_pp@ukr.net.

Щиро вітаємо всіх, хто працює у національному парку та сприяє збереженню природних цінностей і культурної спадщини рідного краю, розповсюджує екологічні знання, тим самим, виховуючи почуття відповідальності кожної людини за свою діяльність перед нащадками.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь