Підтримаймо НПП «Сколівські Бескиди» у номінації «Найкращий природний парк» головної туристичної премії України Ukraine Tourism Awards 2021

Головна туристична премія України Ukraine Tourism Awards 2021 визначає переможців у різних номінаціях, кожна з яких спрямована підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму, і кожен переможець отримає серце Ukraine Tourism Awards як знак вдячності та поваги.

Львівщину у номінації «Найкращий природний парк» представляє НПП «Сколівські Бескиди», який створено Указом Президента України «Про створення національного природного парку “Сколівські Бескиди”» у 1999 році.

До номінації також запрошені представники інших національних природних парків, які забезпечують збереження, відтворення та ощадливе використання природних ресурсів, комплексів та об’єктів, які мають особливу наукову, естетичну та унікальну цінність в різних куточках України.

Отже, просимо перейти за посиланням: https://cutt.ly/wYWJHkU, зареєструватися та віддати свій голос національному природному парку «Сколівські Бескиди», бо суперники у нього ще ті.
Разом до перемоги!

Довідково:
Національний природний парк «Сколівські Бескиди» створено Указом Президента України «Про створення національного природного парку “Сколівські Бескиди”» від 11.02.1999 № 157/99 з метою збереження, відтворення і раціонального використання ландшафтів західної частини Українських Карпат з типовими та унікальними природними комплексами, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення.
Загальна площа парку 35 684 га.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь