Комісія екології Львівської облради підтримала створення дендрологічного парку «Львівська Софіївка»

03.11.2021, під час засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради розглянули питання щодо проєкту створення дендрологічного парку місцевого значення «Львівська Софіївка», який подано Львівською обласною державною адміністрацією.

Дендрологічний парк «Львівська Софіївка» – це:
– 1,426 га в межах міста Львів;
– територія КЗ ЛОР Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЛОЦЕНТУМ);
– комплекс, який має історичну, культурну та природоохоронну цінність.

Земельна ділянка, яка входить до проєктованого заповідного об’єкту перебуває у постійному користуванні Львівської обласної ради з цільовим призначенням – обслуговування будівель і споруд Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру.

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради підтримала питання створення природоохоронного об’єкта у місті Львів. Тепер проєкт розглядатимуть юристи, а опісля – депутати сесії Львівської обласної ради.

Створивши парк – вдасться вберегти ділянку від забудови, а ще одна збережена зелена зона – це добра справа для мешканців, – зазначає голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Віталій Свіщов.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь