Lviv Eco Forum 21 стартував

У Львові стартував Lviv Eco Forum 21, який найближчі два дні буде майданчиком для обговорення найактуальніших та найгостріших екологічних питань.
Форум сприятиме обміну досвідом між країнами та налагодженню ефективного діалогу з учасниками водного ринку, презентує шляхи розвитку суспільства, що знижує свій негативний вплив на довкілля, зменшуючи використання ресурсів та відходів, керуючись принципами сталого розвитку, зокрема, під час форуму учасники обговорять:
– водну стратегію України,
– стратегію розвитку систем питного водопостачання та централізованого водовідведення,
– реалізацію інвестиційних проєктів водного сектору для досягнення найвищих екологічних показників,
– важливість управління відходами, зокрема організацію роздільного збору органіки
– досвід інших країн у налагодженні системи поводження з ТПВ.
У церемонії відкриття заходу взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко, який виступив з вітальним словом та зазначив, що 2021 рік для України багатий на визначні події екологічного спрямування, зокрема, у червні за ініціативи Президента України відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія», а сьогоднішній Lviv Eco Forum 21 є його логічним продовженням. Заступник голови облдержадміністрації акцентував, що проведення такого роду заходів є вкрай необхідним, адже вони спрямовані на попередження та вирішення екологічних проблем і є найкращим форматом для обміну досвідом, думками, ідеями у різних секторах екологічного спрямування.
Також нагадуємо, що у суботу, 25 вересня, усіх охочих запрошують на Фестиваль води та день відкритих дверей ЛМКП «Львівводоканал» (вул. Зелена, 64), що присвячені 120-річчю підприємства.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь