Львівська ОДА підписала Меморандум з Державною службою геології та надр України

Сьогодні під час робочої зустрічі з Романом Опімахом підписали Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України та Львівською облдержадміністрацією. Сторони будуть працювати у напрямку співробітництва з місцевими громадами Львівщини у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр на території краю.

«Розуміємо, що в громади потрібно залучати інвестиції, тому Державна геологічна служба готова співпрацювати та надавати інформацію про всі родовища, які розташовані на території Львівської області. Серед ініціатив – створення паспортів громад, для того, щоб інвестори отримали усі необхідні дані про родовища на території окремої ОТГ», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

На території Львівської області нараховується 503 об’єкти з облікованими запасами 33 видів різноманітних корисних копалин, з яких 243 родовища експлуатуються.

Згідно з Меморандумом, основними завданнями співробітництва обох сторін є:

• Спільно проводити інвентаризацію наявних мінеральних ресурсів на території Львівщини;

• За результатами інвентаризації визначити ділянок надр, що є перспективними для розробки;

• Внести ці ділянки надр до Інвестиційного атласу надрокористувача, щоб залучити інвесторів;

• Розробити необхідні кроки, щоб недопустити незаконне видобування корисних копалин на території Львівської області.

«Ми розраховуємо, що до цього Меморандуму доєднається багато територіальних громад Львівщини. В області їх близько 70. Усіх ми поінформували про мінерально-сировинну базу та потенціал її розвитку в регіоні. Також ми розповіли, як отримати спецдозвіл, щоб придбати право на розробку тієї чи іншиої корисної копалини. Першочергово працюватимемо над тим, щоб залучити інвесторів, створити нові робочі місця та сплачувати податки як в державний, так і місцевий бюджет. Сподіваюсь на продуктивну співпрацю», – розповів голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

Положення Меморандуму сприятимуть створенню рівних та конкурентоспроможних умов для реалізації ресурсу надр на території територіальних громад.

 

 

Джерело: https://loda.gov.ua/news?id=59398

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь