Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради погодила розширення природно-заповідного фонду Львівської області

Сьогодні, 21 квітня, постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації погодила створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Міський парк відпочинку «Здоров’я» у м.Золочеві на площі 23,44 га. Заповідний об’єкт оголошується з метою збереження парку відпочинку, який сформовано у середині ХХ ст у заплаві річки Млинівка. У південній частині парку розташований став із островом. Водойма є важливою екосистемою для проживання водно-болотних птахів, зокрема для їх зимівлі.

На території виявлено зростання 49 видів та форм деревно-чагарникової рослинності. Також, під наметом листяних дерев виявлено місцезростання виду, включеного до червоної книги України – булатки великоквіткової.

Дослідження та наукове обґрунтування підготовлено фахівцями національного природного парку «Північне Поділля».

Також комісія підтримала зміну меж і площі парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» у м. Львові  з 35,66 га до 47,19 га. Дослідження, обґрунтування та експертний висновок підготовлено науковцями Інституту екології Карпат НАН України і Національного університету «Львівська політехніка».

«Питання збереження цінних природних комплексів та впорядкування існуючих об’єктів природно-заповідного фонду є пріоритетним для департаменту екології та природних ресурсів», зазначив директор Руслан Гречаник.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь