Як це було? Велотренінг в рамках реалізації проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони»

«РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» – проєкт, що фінансується Європейським Союзом через Програму транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 та реалізовується з 2018 року українськими та польськими партнерами: Гміна Замосць, Люблінське воєводство, Розточанський парк народовий, Яворівський національний природний парк, департамент екології та природних ресурсів та АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна».
Загальною метою проєкту є промоція та збереження природної спадщини шляхом вдосконалення туристичної інфраструктури, створення туристичних продуктів, що сприятиме зміцненню партнерських відносин та покращенню іміджу та туристичної привабливості польського та українського Розточчя.
Хочемо нагадати, як 19-20 жовтня 2019 року відбувався тренінг для інструкторів з велосипедного туризму в рамках реалізації проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони». Участь у велотренігу взяли представники установ природно-заповідного фонду області, громадських та туристичних організацій, департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та навчальних закладів. (детальніше у відео).

Також в рамках проєкту у рекреаційній зоні «Верещиця» Яворівського НПП будують еколого-просвітницький візит-центр. Екоцентр стане логічним та зручним завершенням міжнародного веломаршруту, який по українському боці кордону пролягає у межах Яворівського національного природного парку у регіоні Розточчя.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь