Увага, шукаємо кадри!

Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, а саме:
– головного спеціаліста юрисконсульта департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації;
– головного спеціаліста відділу нормування дозвільної діяльності та моніторингу управління регулювання природокористування та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації;
– головного спеціаліста відділу нормування дозвільної діяльності та моніторингу управління регулювання природокористування та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
– головного спеціаліста відділу біоресурсів та заповідної справи управління охорони природних ресурсів департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (на умовах строкового трудового договору на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника);
– головного спеціаліста відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки управління регулювання природокористування та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче бакалавра, молодшого бакалавра. Досвід роботи не потребує. Вільне володіння державною мовою.
Ознайомитися із умовами проведення конкурсу та подачею документів можна на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь