АНОНС. ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: КРАЩІ ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ»

29-31 березня 2021 року Професійна асоціація екологів України спільно з ТПП України, УСПП організовує щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення»


Основне завдання заходу — надати реальну підтримку керівникам підприємств й екологам-практикам в реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності підприємства.
Основа програми — всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів та кращих рішень з екомодернізації підприємств.
По завершенні форуму кожен учасник отримає повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки.
Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов’язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів. Окрему увагу буде приділено передовим технологіям і аналізу успішних практичних рішень у сфері природокористування.

Детальніше: https://ecolog-ua.com/events/ii-shchorichnyy-biznes-forum-z-promyslovoyi-ekologiyi-eco-modernization-2021-krashchi

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь