У Ботсаду Франкового університету реконструювали водойму

У ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка завершено роботи з реконструкції водойм на вул. Черемшини, 44 у м. Львові.

Реконстукцію здійснили в межах програми обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

“Цьогоріч для проведення робіт ми скерували майже 800 тисяч гривень. Водойму очистили від замулення та поглибили. Укріпили береги та улаштували коробчасті конструкції та габіонні матраци на геотекстильній та щебеневій основі. Також відновили місток і встановили фонтан, який не тільки виконує декоративну функцію, насичує воду киснем, що важливо для іхтіофауни і відновлення водної та повітряно-водної рослинності”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Довкола водойми встановили зовнішнє освітлення і уклали пішохідну доріжку з твердих покривних матеріалів, а також облаштували дощову каналізацію.

“Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка здійснює еколого-освітню і освітньо-виховну роботу з питань ботаніки, екології, охорони природи, селекції, рослинництва, декоративного садівництва і ландшафтної архітектури. Враховуючи це, а також той факт, що Ботсад відвідують щорічно до 5000 осіб, ми повинні докласти зусиль, щоб цей об’єкт був належним чином облаштований і повноцінно виконував покладені на нього функції. Маємо амбітні плани щодо облаштування цінних заповідних об’єктів, насамперед це стосується парків ХХVII-ХХVIII століть», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник. Сьогодні він ознайомився із ходом проведених робіт на об’єкті.

Зазаначимо, цьогоріч на програму охорони навколишнього природного середовища Львівщині скрували 18 мільйонів гривень.

 

Джерело: https://loda.gov.ua/news?id=54836

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь