Головам РДА доручено посилити роботу із протидії спалюванню сухої рослинності

Сьогодні, 13 серпня, відбулась скайп-нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Серед центральних питань – робота адміністративних комісій та повноваження районних державних адміністрацій з питання недопущення спалювання сухої рослинності.

 

Про ситуацію із спалюванням сухої рослинності розповів перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Конопада.

Як він зазначив, цьогоріч державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Львівської області за спалювання сухої рослинності та порушення пожежної безпеки в лісах, до адміністративної відповідальності було притягнено 166 порушників у вигляді штрафу на загальну суму 47 тисяч 311 гривень.

Найбільше порушень зафіксували на території Жовківського, Пустомитівського, Миколаївського, Золочівського і Сколівського районів області.

Також він наголосив, що відповідно до законодавчих змін сьогодні шраф за спалювання сухої рослинності вже складає 3060 гривень. І після цих законодавчих новвоведень такий штраф інспекція вже наклала на 6 мешканців області.

В межах наради закцентували на важливості активної участі органів місцевого самоврядування у інформуванні та попередженні серед населення цього явища, фіксуванні порушень по спалюванню сухої рослинності та встановленні порушників.

За результатами наради керівникам районів, міським головам та головам ОТГ доручено:

– упродовж пожежонебезпечного періоду забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з населенням, зокрема із власниками земельних ділянок, спрямованої на доведення інформації про наслідки спалювання сухої рослинності,

– дотримання норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів, якими заборонено спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки,

– посилити заходи спрямовані на недопущення виникнення пожеж та їх розповсюдження тощо.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь