Толоки у Поморянському парку. Успішно відбулася третя!

Третя толока (#толока3) у Поморянському замку успішно відбулася.

Участь у заході взяли більше 60 осіб, а це представники ГО «Вирій», танцювальні колективи «Іриски» з Поморян та «Первоцвіт» із Золочева!
Відтак, в суботу, 01.08.2020 завершували попередньо розпочаті роботи, докосили та дочистили стежку довкола замку; впорядковували територію східної та південної сторони; прибрали будівлю конюшні.
Наступна #толока4 відбудеться 8 серпня від 9.30/
Телефон для реєстрації +380 (96) 451 19 47 Наталя; за умови, якщо кількість волонтерів, які вирушать зі Львова перевищуватиме 20 осіб – організовуємо автобус.
Водночас зазначаємо, толоки проводяться для впорядкування території парку, створення на ній умов для розвитку туризму, привернення уваги до Поморянського замку та часткового покриття 600 тис.грн., котрі необхідно дозбирати для співфінансування робіт по парку на 2020 рік.
Заплановано проведення 10 щосуботніх толок, щоб до кінця літа територія була розчищена від самосіву, сухостою, кропиви та борщівника, а також аварійних дерев, котрі підлягають ліквідації відповідно до погодженої проектно-кошторисної документації.
Ініціативу збереження Поморянського парку також можна підтримати фінансово (5169330515902028 – це номер рахунку БФ «Спадщина.UA», вказавши призначення платежу – для замку.).
Ця та наступні толоки реалізовуються Спадщина.UA / Heritage.UA за підтримки Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації
В кінці кожної толоки учасникам видаються подяки. Хто назбирає 5 подяк – отримає подарунок.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь