Онлайн-засідання басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну

Сьогодні, 30 липня, відбулося онлайн-засідання басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну, в ході якого було обговорено актуальні питання та проблеми суббасейнів.


Під час онлайн-заходу головним технологом ЛМКП «Львівводоканал» Сергієм Одухою було презентовано доповідь про технічний стан і гідро-геологічні умови експлуатації земляних мулових майданчиків очисних споруд м. Львова в заплаві р. Полтва. Показники осадів мулового поля дозволяють їхнє використання в якості добрив у сільському господарстві, а також доцільним є їхнє застосування у лісопарковому господарстві та рекультивації земель.
За результатами обговорення було прийнято рішення звернутись до Державного агентства лісового господарства України, гірничо-хімічних підприємств та органів місцевого самоврядування щодо використання накопичених мулових осадів у лісових розсадниках, при рекультивації земель та полігонів твердих відходів.
Також члени басейнової ради упродовж засідання активно обговорювали грандіозний проєкт «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь», аналогів якому немає в Україні. Проєкт реалізується задля збереження природної самобутності краю Шацьких озер.
Крім того, присутніх ознайомили з темою «Водна безпека: суть концепції, ключові параметри та практичні інструменти».
З метою ознайомлення громадськості з проблематикою суббасейнів Західного Бугу та Сяну було вирішено розмістити пересувну виставку результатів багаторічної роботи Коаліції Чиста Балтика у приміщеннях Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, БУВР Західного Бугу та Сяну та навчальних закладів.
Узгодженні рішення, пропозиції членів басейнової ради та зацікавлених осіб будуть відображені у протоколі засідання, який згодом буде оприлюднено на офіційному вебсайті БУВР Західного Бугу та Сяну у розділі Басейнова рада.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь