Відбулося чергове засідання басейнової ради річки Прип’ять

Вчора, 28 липня, за участі директора департаменту екології та природних ресурсів Руслана Гречаника відбулося чергове засідання басейнової ради річки Прип’яті, яке проходило у форматі онлайн-відеоконференції на платформі Google Meet.


На засіданні заслухано доповіді про стан водних ресурсів, систему моніторингу та бар’єрні функції зони відчуження, якісний стан водних ресурсів суббасейну річки Прип’ять та вплив комунальних підприємств,які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, стан водорегулюючих гідротехнічних споруд річки Прип’ять та їх вплив на водність регіону. Окрім цього, членами басейнової ради представлено доповідь та презентацію щодо проведення робіт з розробки Плану управління суббасейну річки Прип’ять.
Загалом, під час заходу, було визначено ключові напрямки діяльності басейнової ради на найближчий час, наголошено на створенні робочих груп для підготовки матеріалів щодо питань, розглянутих на засіданні. Узгодженні рішення, пропозиції членів басейнової ради та зацікавлених осіб будуть відображені у протоколі засідання, який згодом буде оприлюднено на офіційному вебсайті Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь