Проведено робочу зустріч щодо розширення територій природно-заповідного фонду НПП «Бойківщина»

Сьогодні, 21.07.2020 під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Бучка відбулася робоча зустріч щодо розширення території національного природного парку «Бойківщина» за участю представників Інституту екології Карпат НАН України, Українського товариства охорони птахів (ТОП), ГУ Держгеокадастру у Львівській області, департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації і департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.


Під час наради обговорили питання щодо включення до складу парку земель державної власності, які перебувають в непорушеному природному стані з метою збереження цінних природних комплексів Карпатського регіону.
Включення цих земель до складу національного природного парку має важливе значення як майбутній науковий полігон для моніторингу природних процесів та розробки дієвих заходів щодо їх охорони, збереження та відтворення.

Довідка:
НПП «Бойківщина» – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини який створено протягом останнього десятиліття!
НПП «Бойківщина» створено Указом Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» від 11.04.2019 № 130 в межах Турківського району площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.
НПП «Бойківщина» – це парк, територія якого вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь