Адміністрація РЛП «Равське Розточчя» провела геодезичні роботи земельної ділянки для будівництва еколого-просвітницького центру

Край Розточчя – мальовничий та водночас унікальний куточок Львівщини, який вирізняється серед височин Західної України широким спектром природних і культурних атракцій.

Тут, на північно-східному макросхилі в межах Жовківського та Яворівського районів розташований регіональний ландшафтний парк «Равське Розточчя».

Парк створений з метою збереження в неушкодженому стані унікальних природних ландшафтів Розточчя, історико-культурних комплексів та об’єктів, збереження водно-болотного комплексу, котрий має значний вплив на водний режим річок-приток Західного Бугу, а також створення умов для організованого відпочинку.

Від так, адміністрація РЛП «Равське Розточчя» спільно з працівниками управління містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Жовківської районної державної адміністрації провели геодезичні роботи земельної ділянки по вул. 1 листопада м. Рава-Руська для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно- просвітницького центру для РЛП «Равське Розточчя».

Створення такого центру сприятиме наданню поглиблених знань з природничих та лісогосподарських наук, а також професійного самовизначення та самореалізації молоді; проведенню масових заходів на природничу тематику (конференцій, семінарів, художніх та літературних виставок); пошуку та реалізація ефективних форм еколого-освітньої роботи; формування екологічної культури, почуття відповідальності за стан природи і навколишнього середовища, їх збереження та охорону; організація та залучення до різних форм навчання шкільної та студентської молоді, спеціалістів-екологів, представників влади, екологічних та природоохоронних установ

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь