Депутати ЛОР погодили виділення коштів для розвитку рекреаційної інфраструктури НПП «Сколівські Бескиди» та реконструкції каналізації у с.Воля-Баранецька

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затверджено виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для проведення заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди». У рамках реалізації проєкту буде оновлено інфраструктуру парку, облаштовано мережу шляхів активного екологічного туризму загальною протяжністю понад 140 км, проведення знакування та маркування шляхів із встановленням інформаційних стендів, туристичних напрямкових та попереджувальних знаків, облаштувано джерела питної води, переходи через потічки та оглядові майданчики на туристичних маршрутах парку.
Також виділено кошти для виконання проєкту «Реконструкція каналізації з встановленням очисних споруд та благоустрою території в с. Воля-Баранецька Самбірського району Львівської області» у сумі 1354,0 тис. грн, згідно якого буде проведено реконструкцію каналізаційної мережі протяжністю 1380 метрів та влаштування очисних споруд типу MaxBoxPro-15 продуктивністю 15,0м3/добу, що забезпечить прийом каналізаційних стоків від будівель амбулаторії, школи, адмінбудинку, багатоквартирних житлових будинків та Народного дому в с. Воля-Баранецька Самбірського району Львівської області.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь