Екологічна інформація за І квартал 2020 року про підприємства, які є основними забруднювачами довкілля Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів продовжує інформувати громадськість про вплив на довкілля підприємств, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища у Львівській області.
До суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», ПАТ «Львівська вугільна компанія», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».
Згідно з отриманою за результатами діяльності у I кварталі 2020 року інформацією від підприємств – забруднювачів загалом констатуємо збільшення негативного впливу на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2019 р.) на ЛМКП «Львівводоканал» – 1 технологічна лінія. Зменшення спостерігаємо на ПАТ «Львівська вугільна компанія» та ЛМКП «Львівводоканал» – 2 технологічна лінія. Не отримано інформації по Добротвірській ТЕС та ДП «Львіввугілля» у зв’язку з посиленням карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу в Україні.
Впливи підприємств на довкілля у I кварталі 2020 року:
• ПАТ «Львівська вугільна компанія»: протягом I кв. 2020 року обсяги накопичення відходів зменшилися на 31 % (на 35,96 тис. тонн) у порівнянні з I кв. 2019 року.
• ЛМКП «Львівводоканал»: у I кв. 2020 року обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд м. Львова по І-ій технологічній лінії збільшилися на 31% (на 2,3 млн.м3), по ІІ-ій технологічній лінії зменшилися на 4,3% (на 0,8 млн.м3) у порівнянні з відповідним періодом 2019 року.
Обсяги скидів у р. Полтва забруднюючих речовин після КОС м. Львова у I кв. 2020 року по І-ій технологічній лінії збільшилися на 49 % (на 2,2 тис. т), а по ІІ-ій – зменшилися на 7,5% (0,9 тис. т). Зменшилися обсяги утворення та накопичення відходів на 12,3% ( на 874,58 т).

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь