НПП «Бойківщина» – парк, Указ Президента про створення якого підписано 1 рік тому

11 квітня минулоріч скарбниця природнозаповідних територій Львівщини поповнилася національним природним парком, саме у цей день було підписано Указ Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.
НПП «Бойківщина» – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини який створено протягом останнього десятиліття!
НПП «Бойківщина» – це парк, який розташований у Турківському районі, а його територія вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.
НПП «Бойківшина» – це парк, який сприятиме розвитку рекреації та туризму Львівщини, бо межує з НПП «Сколівські Бескиди» та включає частину територій РЛП «Надсянський», а в його межах наявні пам’ятки історії та культури історичного регіону, де споконвіку проживали бойки.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь