Попередження про пожежну небезпеку!

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що у зв’язку з недостатньою кількістю опадів, низькою відносною вологістю повітря в другій половині березня – початку квітня 2020 року та прогнозовану відсутність опадів на фоні зростання денних температур повітря в найближчі 5 днів по території Львівської області очікується зростання показника пожежної небезпеки.


Зважаючи на це, департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем. Будь-який необдуманий та безвідповідальний вчинок під час розведення вогню містить в собі небезпеку для довкілля. Залишене без нагляду вогнище, кинутий сірник, або навіть викинута склянка під променями сонця можуть спровокувати масштабну лісову пожежу, а неконтрольоване випалювання сухої стерні або побутових відходів, зокрема, поблизу торфополів – затяжне, багатоденне горіння торфу.
Пожежі завдають величезної шкоди довкіллю, створюють загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та можуть призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь