Всіх небайдужих запрошують долучитись до міждисциплінарної дискусії з нагоди Всесвітнього Дня Води (22 березня)

До Міжнародного Дня Води Інститут екуменічних студій в межах проєкту “Екуменічний соціальний тиждень” запрошує всіх небайдужих доєднатися до дискусії – «Вода: відповідальність людини за Божий дар», яка відбудеться 19 березня 2020 року у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ, за адресою: вул. Хуторівка, 35а, м. Львів.
«Питання дефіциту водних ресурсів в Україні – одна з найгостріших екологічних проблем держави, а зниження якості питної води сьогодні як ніколи турбує населення. Світовий фінансовий банк провів дослідження, згідно з яким Україна за кількістю (і якістю) питної води на душу населення займає 125 місце із 180 країн. Українці перебувають десь між Чадом та Суданом. Навіть підземні води далеко не скрізь відповідають вимогам, які висуваються до питної води. В результаті неякісну воду для питних потреб використовує значна частина населення. Збереження і захист водних об’єктів та їх раціональне використання – одна з найважливіших проблем, яка потребує невідкладного вирішення.» – зазначають організатори заходу.
Всіх охочих запрошують долучитися до дискусії та почути експертну думку органів місцевого врядування, бізнесу, громадського сектору, освітян, екологів, Церков та релігійних організацій щодо вище згаданої проблематики, а також зрозуміти яка ситуація із водними ресурсами на місцевому рівні, які заходи вживаються щодо покращення стану водних ресурсів, як громада може ефективно взаємодіяти задля збереження спільного довкілля та покращення ситуації на місцевому рівні.

Спікери:
– о. Олег Кобель, референт Екобюро УГКЦ,
– Олександра Сладкова, керівник Управління екології Львівської міської ради,
– Уляна Горбата, речниця “Львів Водоканал”, співорганізатор Екофоруму “Вода та Енергія”, Наталія Джура,
Для реєстрації на подію заповніть, будь ласка, нижче подану форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4C12bhcKuKBAZNxKCMcr9Zy-1zX8A3Sxk7C98lTQskjPF8A/viewform

З організаційних питань звертайтесь – Ірина Кітура, irakit@ucu.edu.ua

Захід відбудеться 19 березня 2020 року, о 16:30, у корпусі Філософсько-богословського факультету УКУ, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал, м. Львів.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь