Львівська облдержадміністрація видасть книгу про різноманіття рослинного світу області

З метою популяризації знань про рослинний світ та необхідність його охорони, Львівська обласна державна адміністрація підготувала у друк видання про ефемероїди Львівської області.

“Весняні рослини Львівщини” – це перша частина книги про різноманіття рослинного світу області. У ній зібрані майже 50 найменувань рослин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України.

Видання адресоване школярам та вчителям біології, воно буде цікавим також студентам та спеціалістам біологічного профілю.

Серед авторів книги – Лілія Тасєнкевич, Мирослава Сорока, Анджей Возняк, Андрій Сенюк, Тетяна Хміль, Марія Сенів, Христина Скрипець.

“Книгу “Весняні рослини Львівщини. Частина І” плануємо передати у всі школи Львівської області. Цим виданням хочемо також привернути увагу до важливості збереження наших рослин. Це особливо актуально зараз, у перші дні весни, адже люди безжально зривають та нищать первоцвіти. Закликаю усіх дбати про природу нашого регіону, адже наше майбутнє залежить від кожного з нас. Будьмо відповідальними ”, – наголошує Юрій Холод.

Із онлайн-версією видання можна ознайомитися за посиланням.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь