Екоосвітяни НПП «Північне Поділля» проводять інформаційну кампанію в рамках природоохоронної акції «Первоцвіт 2020»

З метою охорони ранньоквітучих реліктових і зникаючих рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України, та попередження правопорушень у цій галузі екоосвітяни НПП “Північне Поділля” здійснюють інформаційну природоохоронну кампанію.


Відтак, у Новосілківській ЗОШ, що у Золочівському районі відбувся ряд заходів, які спрямовані на збереження природніх ресурсів, зокрема – збереження первоцвітів.
Природоохоронцями проведено екскурс видами первоцвітів, важливість їх збереження, відповідальність за продаж та купівлю провісників весни. Обговорено важливість збереження екосистеми місцевості та проведено майстер-клас з виготовлення весняних квітів.


Також представники національного природного парку разом з школярами та учителем хімії та біології Новосілківської ЗОШ відвідали Новосілківську сільську раду, наголосивши на важливості профілактичних бесід з місцевим населенням з метою уникнення порушення відповідальності. Водночас зазначаємо, що працівники Новосілківської сільської ради прийняли участь у майстер-класі, а екоосвітяни залишили пам’ятки та інформаційний матеріал для розповсюдження серед жителів с.Новосілки.

Такі заходи лише засвідчують, що співпраця важлива, і лише у єдності можна досягати хороших результатів – зазначають у адміністрації НПП «Північне Поділля» та щиро дякують адміністрації та учителям школи, та представникам Новосілківської сільської ради за активну участь у природоохоронній акції “Первоцвіт 2020”.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь