Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відвідали колеги з Чернівців

Сьогодні, 18.02.2020 у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з колегами з Управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації.


Участь у зустрічі взяли начальник Управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації Микола Білоконь, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, заступник директора департаменту Микола Маланич, в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Львівської області Василь Стрищак та керівники відділів департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.


Під час зустрічі обговорили питання щодо видачі дозвільних документів, процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду, видачі землевпорядних документів на природоохоронні об’єкти та зміни, які відбулися законодавстві природоохоронного напряму тощо.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про обмін досвідом роботи та щодо перспективних напрямків співпраці.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь