Національному природному парку «Сколівські Бескиди» 21 рік

21 рік тому, з метою збереження, відтворення і раціонального використання ландшафтів західної частини Українських Карпат з типовими та унікальними природними комплексами, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення створено національний природний парк «Сколівські Бескиди».

 

 

11 лютого 1999 року Президент України підписав указ «Про створення національного природного парку “Сколівські Бескиди”» площею 35684 га.

Рекреаційна інфраструктура парку складається: з 8 рекреаційних зон, 4 еколого-просвітницьких центрів, 4 шкільних лісництв, 2 туристичних притулків, 8 еколого-пізнавальних стежок та 10 пішохідних маршрутів, загальною протяжністю 95 км, а також 2 вело- та 2 автомобільні маршрути.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації вітає всіх, хто працює в установі та сприяє збереженню природних цінностей та культурної спадщини рідного краю, розповсюджує екологічні знання, тим самим, виховуючи почуття відповідальності кожної людини за свою діяльність перед нащадками.

Водночас зазначаємо, що НПП «Сколівські Бескиди» надає такі послуги, як кінна прогулянка «На Росохацькі полонини», організовує походи на гору Парашка з с. Коростів та з с. Крушельниця. За більш детальною інформацією щодо екскурсійних послуг рекомендуємо звертатися за тел.: (03251) 2-14-11, або за адресою: Львівська обл., Сколівський р-н, м. Сколе, вул. Князя Святослава, 3.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь