На території НПП «Північне Поділля» буде новий туристичний маршрут

Працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із громадськими активістами села Вороняки Золочівського району, приступили до реалізації проєкту нового пішого туристичного маршруту із назвою «Стежками Героїв села Вороняки».
За своєю сутністю новий туристичний маршрут буде християнсько-патріотичний та історично-краєзнавчий, а його протяжність складатиме майже 12 км. Уздовж маршруту є багато різноманітних природніх та рукотворних об’єктів, що можуть зацікавити мандрівників усіх вікових категорій.
Мандруючи туристичним маршрутом «Стежками Героїв села Вороняки» туристи матимуть нагоду ознайомитися з історією села, його святинями, зокрема пройтися Хресною Дорогою та побувати у величному сільському храмі на честь Жінок-Мироносець.
Також на маршруті є пам’ятні знаки, що свідчать про місця загибелі місцевих вояків УПА, які полягли в нерівних боях із енкаведистами за незалежність України у буремні воєнні та післявоєнні роки та залишки руїн повстанських криївок.
Серед природніх об’єктів, що трапляються уздовж маршруту – водні джерела, ставок, просторі луки та охайні лісостани в південних околицях села Вороняки, що є заповідними ділянками НПП «Північне Поділля».
Кінцевим пунктом нового туристичного маршруту визначено урочище Желяско, на лісовій ділянці якого встановлено декілька пам’яток християнського та національного характеру й облаштовано рекреаційну зону.
Станом на сьогодні на шляху нового туристичного маршруту здійснено запис GPS-трек маршруту, котрий будь-хто із туристів може завантажити на власний ґаджет за покликанням: https://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId=yloulfhgmrfjydej&isFullScreenLeave=true&env=gpsies&fbclid=IwAR0FSxL3mnBksKgMaeB1jyW-nryhTMxspVK77eTIKTdXMRMCsr_UmYq-Wbc та самостійно здійснити мандрівку маршрутом.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь