У переддень нового року маємо гарну новину! Львівська обласна рада підтримала створення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно»

Лісовий заказник орієнтовною площею 42 га, створено на території Рудненської селищної ради.
Метою створення заказника є збереження та відтворення типових природних комплексів і об’єктів, збереження в природному стані біорізноманіття та запобігання забудови цінної території.
Лісовий заказник забезпечуватиме підтримку загального екологічного балансу місцевості, та сприятиме запобіганню та стабілізації негативних процесів і явищ.
Тваринний світ території представлений декількома видами Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи (ропуха звичайна та райка деревна).
Важливе природоохоронне значення для цієї території мають невеликі водойми, розташовані у східній та північно-західній частині цього лісового масиву.
‼️«Створення заповідних об’єктів є найдієвішиим методом збереження цінних та типових природних комплексів. Для нас дуже важливо, що така ініціатива виходить від громадян. Це свідчить про високий рівень екологічної свідомості та активну громадянську позицію» – зазначив Ruslan Hrechanyk.
Департамент висловлює вдячність ініціаторам створення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно» громаді Рудненської селищної ради, пані Ользі Посипанко, ГО «Розвиток Рудне» та ГО «Авангард Рудне», а також групі науковців під керівництвом доцента кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України, кандидата сільськогосподарських наук Володимира Крамарця за дослідження території та підготовку проєкту створення заказника.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь