У м. Івано-Франківськ відбулося засідання басейнової ради річки Дністер

Сьогодні, 13 грудня, в Івано-Франківську члени басейнової ради Дністра, які рівною мірою представляють інтереси семи областей України – Хмельницьку, Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Чернівецьку, Вінницьку та Одеську, провели своє чергове засідання.

Спілкування пройшло у конструктивній та продуктивній атмосфері. Зокрема, під час засідання члени басейнової ради розглянули ряд важливих питань, а саме: аналіз антропогенного впливу, кількісний та якісний стан вод; створення реєстру зон, що охороняються; інвентаризація хвостосховищ в басейні Дністра; результати скринінгу поверхневих вод в басейні Дністра, а також обговорили транскордонну екологічну проблему скиду неочищених стічних вод в місті Сороки на території Молдови та екологічну проблему на річці Тисмениця в місті Борислав Львівської області.

Довідково повідомляємо, що 52 % території Львівської області займає басейн річки Дністер. Середня густота річкової сітки становить від 0,7 км/км2 (Передкарпаття) до 1,5 км/км2 (Карпати). Довжина річки в межах області – 207 км, площа водозбору в межах області – 11420 км².

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь