На Львівщині реалізується міжнародний проєкт для покращення діяльності національних природних парків

Сьогодні відбулася зустріч директора департаменту Руслан Гречаник з директором Українського товариства охорони птахів Олегом Дудкіним та в.о. директора національного природного парку «Сколівські Бескиди», на якій обговорено співпрацю щодо реалізації міжнародного проєкту, ключовими об’єктами якого є 5 українських національних природних парків, у тому числі парки Львівщини – «Сколівські Бескиди» та новостворений «Бойківщина».

Проєкт стартував у липні 2019 року і триватиме 5 наступних років. Бюджет проєкту 1,5 млн.євро. Фінансується в рамках Міжнародної ініціативи з питань клімату Міністерством охорони довкілля Німеччини.

Учасники узгодили основні напрямки співпраці, насамперед це стосується сфери координації, супроводу функціонування національного природного парку «Бойківщина» та оптимізації його території. Проєкт також має на меті допомогти національнму природному парку «Сколівські Бескиди» у питанні охорони та відтворення природних комплексів, а також покращення матеріально-технічної бази.

«Ми гарантуємо всебічну підтримку заходів проєкту та готові до роботи. Ми зацікавлені у покращенні як структурової так і матеріально-технічної складової наших заповідних об’єктів. Львівська облдержадміністрація та Львівська обласна влада активно працюють над тим, щоб найближчим часом питання створення та фінансування адміністрації національного природного парку «Бойківщина» стало предметом розгляду на найвищому рівні» зазначив Руслан Гречаник та висловив вдячність за співпрацю з Українським товариством охорони птахів в питанні збереження унікальних пралісових ділянок на Львівщині.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь