Закликаємо стейкхолдерів подавати свої зауваження та пропозиції до проєкту Закону України «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення»!

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, прийняв участь у засіданні Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».

Засідання проходило за участю народних депутатів України, представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів проєкту GIZ «Найкращі доступні технології і методи управління (НДТМ) для України».

На засіданні обговорили:

  • стан реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення;
  • виклики і проблемні питання пов’язані з реалізацією реформи;
  • проект ЗУ «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення».

Реформа дозвільної системи передбачає:

– застосування комплексного підходу – об’єднання кількох дозволів в один – інтегрований або уніфікований дозвіл;

– застосування диференційованого підходу до регулювання діяльності промислових підприємств з огляду на значення їх виробничих потужностей та продуктивності виробництва. Для найменших забруднювачів очікується скасування дозволів та заміна їх на реєстрацію.

«Використання Європейських підходів у цій сфері дасть змогу зменшити негативний вплив промисловості на навколишнє природне середовище, а також зменшить обсяг документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання» – зазначає Руслан Гречаник.

Детальніше за посиланням: http://www.greenmind.com.ua/

 

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь