Департамент екології та природних ресурсів взяв участь у прес-конференції «ЄС обладнує системою радіаційного моніторингу сховища радіоактивних відходів у 5-и найбільших містах України».

Сьогодні, 10 грудня 2019 року Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон» спільно з Державним агентством України з управління зоною відчуження та чеською компанією Nuvia a.s. провели провели прес-конференцію «ЄС обладнує системою радіаційного моніторингу сховища радіоактивних відходів у 5-и найбільших містах України».

Від департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації участь взяв Ігор Кравець, т.в.о. начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління регулювання природокористування.

В межах проєкту «Інтегрована автоматизована система екологічного радіаційного моніторингу на спецкомбінатах Державної корпорації «Українське державне «Об’єднання «Радон», яка фінансується ЄС, на території Львівщини на сховищах радіоактивних відходів встановлено автоматизовану систему екологічного радіаційного моніторингу.

Також зазначаємо, що система дозволить здійснити моніторинг і документування параметрів радіаційної обстановки (альфа, бета, гамма випромінювання), допоможе у виявленні радіаційної небезпеки та швидкому реагуванні на неї.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь