У Львові відбувається круглий стіл щодо стану лісового сектору в Україні

Сьогодні, 9 грудня 2019 року, у Львові відбувається круглий стіл щодо стану лісової галузі в Україні. Організатором заходу є Світовий банк у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України.

Метою зустрічі є отримання зворотнього зв’язку від зацікавлених сторін, а також поглядів на виклики й можливості, що постають перед лісовим сектором України.

На зустрічі присутні представники Державного агентства лісових ресурсів та його обласних управлінь, лісових господарств, представники органів місцевої влади, деревообробної промисловості, установ природно-заповідного фонду та інші.

Від департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації участь у круглому столі бере заступник директора департаменту Максим Василишин.

За підсумками круглого столу будуть сформовані висновки, які врахують у підготовці остаточного звіту щодо стану лісового сектору України, який готується командою Світового банку у співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та повинен бути представлений у кінці грудня 2019 року. Варто зазначити, що Звіт слугуватиме джерелом інформації для розвитку співпраці і лісовій сфері.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь