На виконання природоохоронних проєктів на території області ще у 2019 році залучено 8,4 млн. грн коштів Державної програми розвитку транскордонного співробітництва

На реалізацію двох екологічних проєктів Державної програми розвитку транскордонного співробітництва у 2019 році з державного бюджету залучено 8,44 тис. гривень.

04 грудня 2019 року КМУ прийнято розпорядження про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів транскордонного співробітництва у 2019 році, яким розподілено 10,0 млн. грн, понад 80% який буде освоєно на Львівщині.

Попередньо, 29 листопада в Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося засідання комісії з питань розгляду проєктів (програм) транскордонного співробітництва, яка визначила перелік проєктів-переможців.

Таким чином, у 2019 році проєктами – переможцями, які отримають співфінансування з державного бюджету стали:

1. «Збереження унікальної біоти та покращення якості води водозабірного басейну транскордонних річок Західного регіону України», на реалізацію якого спрямовано 8,0 млн. грн. Фінансовий ресурс обсягом 3,0 млн. грн буде спрямовано на будівництво сучасного комплексу очисних споруд в смт Східниця м. Борислава та 5,0 млн. грн на реконструкцію існуючого комплексу каналізаційно-очисних споруд у м. Добромиль Старосамбірського району.

2. «Розвиток інфраструктури Яворівського національного природного парку та ремонт під’їзних доріг до об’єктів установи» – 440,0 тис. грн, в рямках якого будуть встановлені альтанки та станції ремонту велосипедів на туристичному веломаршруті Яворівського району.

Для оперативної та успішної реалізації вказаних проєктів, з обласного бюджету у 2019 році передбачено понад 8,9 млн. грн та 1,2 млн. грн коштів місцевого бюджету. Водночас основні заходи проєктів співфінасуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, а саме Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь – Україна 2014-2020».

Спільними зусиллями та активною працею, очікуємо що вже у 2020 році на території області запрацюють два сучасних комплекси очисних споруд у смт. Східниця м. Борислава та у м. Добромиль Старосамбірського району, що забезпечить збереження унікальної біоти та поверхневих транскордонних водоносних горизонтів, а також регіон Розточчя очікує на багатьох любителів активного відпочинку, оскільки створені об’єкти інфраструктури та станції ремонту велосипедів забезпечать комфортні умови для велоподорожей туристичними маршрутами Яворівського району.

Дякуємо за сприяння у проведеній роботі Міністерству розвитку громад та територій України та Міністерству енергетики та захисту довкілля України.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь