Департамент екології та природних ресурсів взяв участь у семінарі НУ «Львівська Політехніка» на тему: «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону»

У Львові, 05 грудня, у Національному університеті «Львівська Політехніка» проходить науково-практичний семінар на тему: «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки Карпатського регіону».

Участь у заході взяли представники відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Роман Туцький та Дмитро Козлінський.

Семінар присвячений обговоренню напрямів наукової співпраці та проблем підготовки і працевлаштування молодих фахівців спеціальності «Науки про Землю» в рамках підписаної Угоди між Львівською політехнікою та Національним центром управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ).

За участю спеціалістів НЦУВКЗ розглянуто наступні питання:

  1. Моніторинг земної поверхні за результатами дистанційного зондування Землі в інтересах народного господарства, зокрема з питань екології та природних ресурсів, об’єктів інфраструктури, сільського та лісового господарства, водних ресурсів тощо.
  2. Навігаційне та координатне забезпечення регіону з метою контролю руху та управління наземного транспорту, розробки корисних копалин, землекористування за даними мережі станцій НЦУВКЗ.
  3. Обговорення напрямів співпраці та використання спільних наукових проектів НЦУВКЗ, державних органів влади, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, наукових установ та комерційних структур в інтересах розвитку регіону.
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь