Жити в стилі «Нуль відходів»

Працівники РЛП «Равське Розточчя» провели еко-урок: «5 кроків на шляху до zero waste (нуль відходів)» для школярів 1-9 класів Дев’ятирської ЗОШ І-ІІ ст. Жовківського району.

Учні уважно слухали, дивилися відеоролик про те, як скоротити кількість сміття, а також розповідали від чого вони готові відмовитись заради збереження природи.

Концепція Zero Waste починається з відмови від непотрібного, емоційних покупок, звички користуватися тим, що вже маєш. Варто просто замінити всі одноразові предмети на речі багаторазового використання, полагодити зламане та знайти призначення для всіх наявних в домі речей, органіку компостувати, а вторсировину здавати на переробку.

Беа Джонсон є засновницею міжнародного руху «Нуль відходів» («Zero waste»), саме вона стала справжнім взірцем у цій справі. Zero Waste полягає не в переробці сміття, а в запобіганні його появи у вашому будинку.

У адміністрації РЛП «Равське Розточчя» зазначають, що кожен з нас може відмовитися від непотрібного заради збереження природи.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь