Збереження та охорона первоцвітів – справа кожного!

Як тільки-но з’являються первоцвіти – на жаль, на вулицях міст з’являються люди, які незаконно займаються продажем цих квітів. Важливо зрозуміти, що усі первоцвіти охороняються регіональними червоними списками та Червоною Книгою України, причому деякі з цих рослин перебувають на межі повного зникнення.
Задля того аби зберегти та попередити наслідки зривання, продажу та купівлі раньоквітучих рослин, екоосвітяни природоохоронних установ проводять просвітницьку роботу з молоддю Львівщини.

Так, цими днями, у рамках екологічної акції розповідали про первоцвіти, їх важливе значення та про важливість їх збереження і охорони. Окрім цього, провели різноманітні екологічні вікторини, виготовляли стінгазети, креативні листівки, паперові крокуси та виконували малюнки, які інформують про захист ранніх квітучих

Також, під час екозаходів діти розробили інформаційні стенди та плакати на тематику охорону ефемероїдів, щоб привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин і спрямувати зусилля учнів, молоді, пересічних громадян до практичних дії щодо захисту первоцвітів.рослин.

Нагадуємо, що за незаконний збір і реалізацію рідкісних, занесених до Червоної книги України ранніх квітучих рослин, заборонені ЗУ «Про Червону книгу України» та Кодексом України про адміністративні порушення і передбачають накладення штрафу.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь