Запрошуємо відвідати ведмежий притулок «Домажир»

За кілька кілометрів від Львова, на Яворівщині, функціонує унікальний притулок для бурих ведмедів «Домажир». Нещодавно притулок «Домажир» відкрив свої двері для туристів, тепер туди можна вирушити цілою родиною.

Зараз тут мешкають семеро ведмедів, усі вони врятовані волонтерами організації «Чотири лапи». Хтось із мешканців притулку раніше жив у невеликій клітці при ресторані, на комусь натравлювали мисливських собак, хтось жив у пересувному цирку.

Це унікальний реабілітацій центр, де в мовах, наближених до природних, проживають бурі ведмеді. Саме у притулку тварини проходять процес реабілітації та відновлення. В нових умовах багато ведмедів вперше торкаються лапами зеленої трави, із задоволенням залізають на дерева, купаються у ставку та вільно гуляють у лісі.

Завітавши у ведмежий притулок «Домажир», Ви зможете не тільки побачити на власні очі життя бурих ведмедів у великих природних вольєрах, а й взяти участь у пізнавальних лекціях, майстер-класах, волонтерських акціях та інших цікавих подіях.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь