Закликаємо долучитися до відзначення Всесвітнього Дня вторинної переробки та взяти участь у конкурсі «Життя без сміття 2019».

З метою формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засмічення, знайдення шляхів подолання даної проблеми Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації з 1 до 30 листопада проводиться конкурс «Життя без сміття 2019».

До участі в конкурсі запрошуються учні 1-9 класів. На Конкурс подаються малюнки, плакати, презентації та відеороботи присвячені темі зменшення побутових відходів, правильного їх сортування у домашніх умовах та вторинній переробці сировини, які повинні виконувати спонукальну роль та бути зрозумілими для суспільства. Роботи можуть бути виготовлені учасниками індивідуально або командно.

Роботи потрібно надіслати до 30 листопада 2019 року на поштову адресу: Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, 79026, м. Львів, вул. Стрийська 98.

Детальніше за посиланням: http://deplv.gov.ua/uvaga-ogolosheno-konkurs-zhittya-bez-smittya-2019

Довідково:

Всесвітній День вторинної переробки, який відзначається 15 листопада, покликаний заохотити населення сортувати та переробляти відходи і купувати продукцію, для виготовлення якої використовують вторинну сировину.

Вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, залізо, алюміній, тканини, пластик та інше, а також органічні відходи, які широко використовуються як добрива у сільському господарстві.

Варто пам’ятати, що:

– 60 кг макулатури збережуть життя одному дереву;

– виробництво 1 тонни скла зі склобою зменшить використання піску на 600 кг, вапняку на 170 кг, кальцинованої соди на 190 кг, польового шпату на 170 кг та зменшить споживання енергії на 40%;

– 1 тонна переробленого алюмінію (алюмінієві банки з напоїв) економить 4 тонни бокситів.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь