Визначено переможців конкурсу «Природа не має кордонів»

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», який присвячений Дню Європи визначено. На адресу департаменту надійшло 86 робіт авторів з різних куточків України, зокрема з Львівщини, Рівненщини та Закарпаття, що неодноразово підтверджує, що кордони існують лише на мапі.

Молоді художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на навколишнє середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Журі конкурсу після нелегких роздумів визначило переможців, ними стали: Кругай Віка (7 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич), Педченко Юлія (10 років, Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Гурток «Веселі художники», Яворівський р-н) та Сабан Соломія (12 років, Спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. м.Рава-Руська Жовківського р-ну) та Шустова Каріна і Шустова Валерія (7 і 12 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич).

Організатори конкурсу вдячні маленьким українцям, яким небайдужа природа, за участь у конкурсі. Бажаємо всім учасникам лету до нових вершин, перемог у наступних конкурсах та цікавих, насичених пригодами і неповторних літніх канікул.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь