ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ «ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ-2017» (+роботи)

Екологічний конкурс навчальних проектів «Життя без сміття-2017» присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки вторинної сировини організований департаментом екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації, добіг до завершення.

До участі в конкурсі подано 44 проекти зі всієї області. Всі учасники, які подали роботи отримають сертифікати за участь, а переможці – цінні призи.

Найбільш актуальними проблемами, які висвітлювалися в учнівських проектах були: забруднення населених пунктів місцевим населенням та шляхи їх вирішення, як повторно використовувати речі з пластику та перейняття досвіду у галузі вторинної переробки сировини у інших країн.

Конкурс «Життя без сміття», який проводиться другий рік поспіль засвідчив, що шкільна молодь не байдужа до природи та готова боротися за кожен її клаптик всіма можливими методами.

Цьогоріч переможцями конкурсу «Життя без сміття-2017» стали:

І місцеГрицак Юрій Степанович (13 років), Львівська лінгвістична гімназія, з навчальним проектом про переробку органічних харчових відходів зі шкільної їдальні за допомогою ефективних мікроорганізмів (ЕМ). В результаті переробки отримано рідину, яку використовують для прочистки/дизенфекції каналізаційних труб та компост, який можна передавати у агропідприємства регіону для удобрення грунту.

ІІ місцеСопотницька Анастасія Володимирівна (15 років), Попелівський НВК І-ІІІ ст. Дрогобицького району, з проектом «Я обираю екосумку». В результаті проекту в межах с.Попелі Дрогобицького району здійснено великий крок для розвитку свідомості місцевого населення, адже полотняні сумки можна використовувати у побуті неодноразово на відміну від звичайних пластикових пакетів.

ознайомитися з роботою можна за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1owyaIsUQBaIP3e1zDSmngIcL7oCe8Whl/view?usp=sharing

ІІІ місцеДемчина Наталія Романівна (14 років), ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів Камянка-Бузького району, з проектом про облагородження парку ХІХ століття. До роботи в парку долучилися не лише учні школи, а й всі охочі, а кошти для проведення робіт зібрано за допомогою здачі макулатури та склотари.

ознайомитися з роботою можна за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/18YAiyBwSn7t3apqyMiuD32Rez2dOXspD/view?usp=sharing

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь