Визначено переможців конкурсу «Моя екологічна історія»

Конкурс екологічних відео «Моя екологічна історія» присвячений Дню Землі добіг до кінця. На адресу департаменту надійшло 56 відеоробіт до зйомки яких долучилося більше як 110 осіб з 15 районів області.

Кожна з надісланих робіт унікальна, охоплює ті питання, які турбують як маленьких українців, так і доросле покоління. Завдяки роботам можна дізнатися як брикетувати опале листя та отримувати біопаливо, як поєднати економіку та екологію (за виручені від зібраної макулатуру кошти – купили дерево для пришкільної території), як можуть розвиватися події на Землі, коли людина не турбуватиметься про навколишнє середовище, вважаючи себе тут господарем, як простими вчинками, за допомогою рукавичок та лопат, можна очистити джерела та територію навколо власних домівок.

Конкурсною комісією серед різноманіття отриманих відео-робіт визначено переможців, ними стали учні Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського району, Львівської спеціалізованої школи № 69 та Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, зокрема:

І місце Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Андрусіва

Назва конкурсного відео: «Наші сліди»

Боса Лілія

Заблоцька Галина

Заблоцька Тетяна

Салабай Віталій

ІІ місце Львівська спеціалізована школа № 69

Назва конкурсного відео: «Подаруй дереву життя»

Жищинська Анна та учні 6-11 класів

ІІІ місце Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Назва конкурсного відео: «Декілька днів з моєї екологічної історії»

Щур Віталій

Спеціальну нагороду «За креативність» отримала робота учнівСтрийської СШ № 4 Володимира Онуфрика та Максима Мисака про життя людини після екологічного лиха.

Департамент екології та природних ресурсів вдячний усім учасникам конкурсу за ініціативність, креативність та творчість, яку представлено в роботах.

Вручення призів переможцям відбудеться 25 травня під час урочистих подій присвячених Дню Європи (деталі будуть повідомлено згодом).

Конкурсні відео можна переглянути на каналі департаменту екології та природних ресурсів в YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLa-sF1o5Mbbsu_NqJPiCWvFCIYxgvs4aL

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь