Визначено переможців конкурсу малюнку «Вода – джерело життя»!

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Вода – джерело життя», який присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, визначено. На адресу департаменту надійшло 355 робіт авторів з усієї Львівщини, яким небайдужа проблема чистої води та охорони навколишнього природного середовища.

Молоді художники у темі бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на навколишнє середовище та показали важливість водидля підтриманняжиттяна нашій планеті.Дитячі роботи радують своєю оригінальністю і дивують глибиною вивчення теми.

Варто зазначити, що у творчому змаганні брали участь малюнки, виконані в різній техніці, фарбами, олівцями, тушшю, аплікації з паперу та в інших цікавих техніках.

Журі конкурсу після нелегких роздумів визначило переможців, ними стали: Петренко Емілія (2 роки 7 місяців, ЗДО №41 «Ластівка», група раннього віку, м. Львів), ЦьонаОлена (10 років, Опорний заклад «Радехівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1», Радехівський р-н), Ільчук Наталія (14 років, Золочівський ЦДЮТ, зразковий арт-гурток «Палітра», м.Золочів Золочівського р-ну) та Панахид Данило (13 років, СЗШ №99, м.Львів).

Організатори конкурсу вдячні маленьким митцям за участь у конкурсі та сподіваємося, що яскравий світ дитинства, любов та бережливе ставлення до природи житиме не тільки в ілюстраціях, а й у кожному серці. Бажаємо всім учасникам натхнення, зростання їхньої художньої майстерності та творчих успіхів у майбутньому!

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь