Відкриття еколого-просвітницького центру у Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди»

5 грудня, в Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди відбулося урочисте відкриття еколого-просвітницького центру. Центр споруджено за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

В урочистостях з нагоди відриття еколого-просвітницького центру НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Інеса Шемелинець, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, представники природоохоронних установ та громадськості.

В цьому осередку забезпеченні максимально комфортні умови для перебування відвідувачів. Відтепер, кожен відвідувач Центру може поглиблювати свої знання та вдосконалюватись в напрямку екологічної культури та освіти. Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту. В сукупності ці два процеси сприяють підвищенню екологічної свідомості, формуванню почуття відповідальності за охорону та збереження довкілля, навиків та досвіду у розв’язанні екологічних проблем.


0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь