ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ БАСЕЙНОВОЇ РАДИ ДНІСТРА

Сьогодні, 24 травня 2019 року у м. Івано-Франківськ відбулось засідання басейнової ради Дністра.

У засіданні взяли участь органи місцевого самоврядування, громадські діячі та директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Гречаник Р.М.

На засіданні розглядались наступні питання:

ознайомлення членів басейнової ради із розробленими розділами плану управління річковим басейном;

формування робочих груп в складі басейнової ради Дністра;

розгляд пропозицій поданих членами басейнової ради до плану роботи басейнової ради на 2019 рік.

Додатково повідомляємо, що Басейнова рада створена на основі принципівКонвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер 1992 року,Директиви 2000/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС від 23 жовтня 2000 року про встановлення рамок діяльності Співтовариства у сфері водної політикиз метою врахування інтересів усіх заінтересованих сторін щодо використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів у межах району басейну річки Дністер при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

Басейнова рада діє у межах району басейну річки Дністер на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької та Одеської областей.

Від Львівської області до складу басейнової ради увійшли: Гречаник Р.М. (Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації), Маланич М.М. (Державна екологічна інспекція у Львівській області),Цюра О.А. (Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну), Білоус А.В. (Львівська обласна рада), Мальований М.С. (Національний університет «Львівська політехніка»), Пилипович О.В. (Львівський національний університет імені Івана Франка), Гнип О.П. (Державний регіональний проектно-вишукувальний інститут «Львівдніпроводгосп»), Грицишин П.М. (Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»), Шагала Р.М. (КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради), Фенцик Р.М. (ТОВ «Захід-Агро МХП»), Коваль В.М. (ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал»).

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь