Відбулася панельна дискусія стосовно залучення міжнародного досвіду і технологій для вирішення екологічних проблем міста Борислава

11 грудня 2018 року Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації взяв участь в Бориславському міському палаці культури у дискусії стосовно стану екологічної ситуації міста Борислава а також щодо залучення міжнародного досвіду та технологій.

В обговоренні взяли участь: народний депутат України Олег Березюк, посол фінляндії в Україні Юха Віртанен, голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінс, виконавчий директор, віце-президент з видобутку та переробки ПАТ «Укрнафта» Маврикій Калугін, представники LamorCorporationAB та ТОВ «Ламор Юкрейн».

За підсумками обговорення, консультант Lamor АВ Расмус Гулдбранд запевнив міського голову Борислава та учасників обговорень що аудит буде проводитись фаховими незалежними експертами.

Такожбуло вирішенонадати компанії ТОВ «Ламор Юкрейн» попередні дані для проведення оцінки забруднення навколишнього природного середовища м. Борислав.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь