В рамках економічної програми USAID “Competitive Economy Program” проведено круглий стіл «Політико-економічного аналізу лісового господарства стосовно меблевого та деревообробного секторів України».

Програма USAID “Competitive Economy Program” сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств, підвищення конкурентності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатись перевагами від угод про вільну торгівлю.

Обговорили проблематику управління лісами, операцій та процедур лісозаготівель, операцій по ланцюгах поставок та питань конкуренції та торгівлі, які можуть заважати сталому управлінню лісовим господарством та/або справедливому доступу до ресурсів підприємствами меблевого сектору та деревообробки.

Участь у засіданні прийняв директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Гречаник Руслан Мар’янович, як член Ради лісового сектора Львівської області при Львівській облдержадміністрації.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь