В області впорядковують водні об’єкти, які Львівська ОДА передала в оренду на земельних торгах

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями, місцевими радами та районними управліннями Львівського облводресурсу проводить перевірки стану утримання водних об’єктів, які передані в оренду на земельних торгах.

Більшість водних об’єктів, які передані в оренду перебували в незадовільному стані, а саме: наявні замулення, зарощення, засмічення побутовими відходами та руйнування гідротехнічних споруд. Тому, однією із умов договору оренди є обов’язок орендаря провести розчищення орендованого ставка, утримувати в належному стані прибережні захисні смуги, смуги відведення, водогосподарські споруди та технічні пристрої.

За результатами проведених перевірок виявили позитивні результати щодо відновлення та впорядкування водних об’єктів.

Відтак, в Перемишлянському районі, на території Вовківської сільської ради, ТзОВ «Виргаї», яке стало переможцем на земельних торгах, за власні кошти провело відновлення ставків площею 1,0478 га, 1,4106 га, 2,5413 га, які понад 15 років перебували в занедбаному стані, були обезводнені та заросли чагарниками. Зокрема, розчищено ложе ставка, відновлено дамби та підвідний канал.

На сьогодні, водні об’єкти набули зразкового вигляду та милують своєю красотою.

Орендаря водних об’єктів нагороджено грамотою Департаменту екології та природних ресурсів.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь