В НПП «Меотида» обговорюють принципи імплементації директив ЄС у сфері охорони природи

5-7 червня 2018 року на базі національного природного парку «Меотида» (с. Урзуф, Мангушський район, Донецька область) проходить семінар «Основні принципи імплементації директиви Європейського Союзу в секторі «Охорона природи». Семінар організований Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки проекту ЄС «Підтримка України в апроксимінації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».

Місце проведення семінару обрано не випадково, а з метою привернення уваги до проблеми збереження та охорони біорізноманніття, яка існує під час проведення військових операцій на території Донбасу.

Львівщину у семінарі представляє начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Андрій Сенюк.

Під час семінару обговорюються питання створення природоохоронних територій національного, європейського та міжнародного значення, а також практичних аспектів управління природними ресурсами в межах природно-заповідного фонду на регіональному рівні.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь